W dniu dzisiejszym w szkole Przysposabiającej do Pracy odbyło się spotkanie z uczniami LO im. Mickiewicza, podczas którego wspólnie zorganizowano warsztaty plastyczne z okazji Dnia Matki. Uczestnicy wykonywali laurki oraz niespodzianki dla swoich mam, wykazując się dużą kreatywnością i zaangażowaniem.
Po części warsztatowej odbył się poczęstunek oraz wspólna zabawa integracyjna. Czytaj dalej







