W dniu 29 marca nasza szkoła reprezentowana przez uczniów: Mikołaj Janus, Kinga Byczkowska, Magda Harast, Daniel Bednarko, Bartek Grzybowski, Łukasz Nowak oraz Bartek Kemuś, miała możliwość wystąpienia w Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Specjalnych. W pierwszym meczu nasza drużyna zmierzyła się z Zespołem Szkół Specjalnych nr. 28, gdzie po zaciętym meczu wyszliśmy zwycięsko, wygrywając pojedynek wynikiem 2:1. Co udało się w pierwszym meczu nie udało się w drugim i po bardzo wyrównanej oraz emocjonującej grze, musieliśmy uznać wyższość uczniów z Centrum Kształcenia Zawodowego i Mechanicznego, którzy pokonali nas 2:1. W ostatnim spotkaniu przyszło nam rywalizować z gospodarzami dzisiejszych zawodów, Zespołem Szkół Zawodowych Specjalnych im. Mari Grzegorzewskiej w Częstochowie i tutaj walczyliśmy do końca każdego seta, ale musieliśmy uznać wyższość przeciwników, przegrywając 2:0. Turniej był tak wyrównany, że o końcowej klasyfikacji musiały być zliczane wygrane sety i ostatecznie nasza szkoła zajęła 4. miejsce.

Należy nadmienić, że podczas dzisiejszego turnieju nasi uczniowie rywalizowali z zawodnikami starszymi od siebie i tym bardziej cieszymy się z osiągniętego rezultatu. Wiemy, że mamy potencjał, a zdobyte dziś doświadczenie już niedługo zaowocuje zdobywaniem medali i pucharów.

Składamy drużynie podziękowania i gratulacje. Dziękujemy także trenerom, którzy przygotowali naszych uczniów do zawodów, a były to panie: Małgorzata Molis, Katarzyna Pawłowska oraz panowie: Adrian Ceglarz i Sebastian Adamus.