Wracamy z tarczą! Wielki sukces naszych pływaków ze szkolnej drużyny „Gepardy”!
24. listopada nasza drużyna wzięła udział w XXV Śląskim Mityngu Pływackim Olimpiad Specjalnych w Rybniku. Podczas zaciętej   ciężkiej rywalizacji nasi uczniowie pokonali przeciwników zgodnie z regułą fair play. Nasi zawodnicy wzięli ogółem udział w 7 startach na różnej długości: 25 metrów i 50 metrów.
Z zawodów w Rybniku przywieźliśmy 5 brązowych medali oraz 2 srebrne. Nadia Zając i  Artur Kramkowski zdobyli srebrne medale w pływaniu stylem grzbietowym na dystansie 50 m. Były to najcenniejsze kruszce zdobyte przez naszych pływaków na tych zawodach!
Monika Gładzik (styl dowolny na dystansie 25 metrów i grzbietowy również na tym samym dystansie) i Martyna Libera (50 metrów styl dowolny i 50 metrów styl grzbietowy) zdobyły po dwa brązowe medale.
Daria Dolińska zdobyła 4 miejsce i tylko centymetry dzieliły ją od zdobycia brązowego medalu.
Krystian Tokarski zajął 6 miejsce w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 25 metrów, ale już w następnym starcie w stylu grzbietowym na dystansie 25 metrów zajął 3 miejsce i zdobył brązowy medal!

Gratulacje dla wszystkich zawodników i trenera!