ZOOLANDIA to nazwa krainy, którą dziś odwiedziliśmy podczas zajęć z Innowacji Pedagogicznej „Z Misiem Milusiem w Szkołolandii”. Wycieczka do ZOO była bardzo radosna, pełna uśmiechu na twarzach i wesołej wspólnej zabawy. Rozpoczęliśmy ją od piosenki „Idziemy do ZOO”. Wszystkie piosenki, które nam towarzyszyły w zwiedzaniu ZOO były o zwierzętach. Więc nie brakowało powolnej piosenki o hipopotamie, skocznej o kangurze czy wesołej o pszczółce Mai. To nie wszystko, bo było mini przedstawienie o Ośle Stefanie i artystyczny taniec z obręczami delfinów, a nawet parada modelek wraz z żyrafą Zuzanną. Oj, a przecież i kangury grały na bum bum rurkach zaś małpki żonglowały piłeczkami. Cóż za wesołe ZOO.

Nasza podróż była ciekawa i twórcza dzięki pełnej humoru animacji tańców i zabaw prowadzonych przez s. Nadię i p. Zbyszka, który dziś nie grał na organach, a razem z nami wspólnie się bawił. W między czasie udało nam się zrobić kilka zdjęć, choć było żal odchodzić od tej wesołej zabawy, ale sami zobaczcie choć małą foto migawkę z naszych zajęć.

Takie zwiedzanie ZOO w połączeniu z prezentacja multimedialną przybliżającą nam sylwetki zwierząt na pewno pozostanie nam na długo w pamięci.